Leia sobiv liikmepakett

ML SPORT hinnakiri – Mitmekülgsed treeningprogrammid ja professionaalne juhendamine Tartus

Hinnakiri ja Teenused

ML SPORT pakub mitmesuguseid treeningupakette, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelarvetele. Oleme loonud mitu paindlikku valikut, et saaksite valida endale sobiva treeningupaketi.

50 €/kuu

Laste Taekwondo RAKVERES

Laste taekwondo treeningud Rakveres. Alates 4. eluaastast. Treeningud 2x nädalas. Grupid jaotatud vastavalt vanusele ja tasemele


40 €/kuu

Laste ujumistreeningud KUNDAS

ML SPORT laste ujumistreeningud Kunda Spordikeskuses 2 x nädalas proffesionaalse treeneriga.


50 €/tund

Täiskasvanute TKD personaaltreening

Taekwondo personaaltreening täiskasvanutele meie võitlusspordi stuudios, õues või Teie soovitud asukohas. Valmistumine vööeksamiteks, enesekaitse ja enesekindluse arendamine jne.

75 €/kuu

KOMBAT TAEKWONDO +21

Täiskasvanute (+21) võitlustaekwondo treeningud Rakveres 2 x nädalas. Jõud, kiirus, vastupidavus, painduvus, värske vaim ja hea enesetunne. Treeningud Rakveres.

40 €/kuu

Laste TKD Viru-Nigula vallas

Laste taekwondo treeningud Kundas ja Aseris. Alates 4. eluaastast. Treeningud 2x nädalas. Grupid jaotatud vastavalt vanusele ja tasemele

50 €/tund

Personaaltreening

Personaaltreening jõusaalis, meie võitlusspordi stuudios või õues vastavalt Teie soovile. Jõud, kiirus, painduvus, hea vorm, venitus.


35 €/tund

Laste TKD personaaltreening

Taekwondo laste personaaltreeningud kvalifitseeritud treeneriga vastavalt Teie soovile ja asukohale. Valmistumine vööeksamiteks ja võistlusteks. Painduvuse arendamine või füüsiliste võimete parendamine.

35 €/tund

Ujumise personaaltreening

Ujumise personaaltreeningud kokkuleppel treeneriga.50 €/tund

Spordimassaaž

Pakume proffesionaalset spordi- ja taimassaaži meie võitlusspordi stuudio kõrval Rakveres.Tule liitu ML SPORT spordiklubiga

Kutsume sind liituma ML SPORT spordiklubiga! Õpi uusi ja praktilise spordialasid ning arenda oma keha ja vaimu. Meie kogenud treenerid juhendavad sind turvalises ja sõbralikus keskkonnas. Tule ja naudi meie kogukonna positiivset energiat!